Gazi Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık konusunda sahip olduğumuz deneyim neticesinde hareket ediyor, sizlere profesyonel hizmet kalitesi sunuyoruz.

NAKLİYAT talep formumüşterİ HİZMETLERİ
movers-09

Profesyonel taşımacılık hizmetleri

Satın alabileceğiniz profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz neticesinde ister evden eve isterseniz de şehirlerarası taşınma işlemlerine kolaylık katabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler içerisinde bulunan evden eve nakliyat, yeni bir eve taşınmak isteyen kullanıcıların tüm işlemlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştirerek yapılması anlamına gelir. Şehirlerarası taşımacılıkta ise isminden de anlaşılacağı üzere farklı şehirler söz konusudur.

Hizmetler arasında bulunan sigortalı taşımacılık, eşyaları adına ekstra güvenlik önlemleri isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Özellikle uzun yolculuklar esnasında zorlu yol koşulları ve olası dış etkiler dolayısıyla eşyalara zarar geleceği düşünülebilir. Sigortalı taşımacılık ise bu tarz durumlara mahal vermez. Olası bir sorunda eşyalar üzerindeki hasar belirlenir ve sigorta çerçevesinde ödenir. Böylelikle maddi kaybın önüne geçilmektedir.

Hakkımızda

Taşımacılık konusunda sahip olduğumuz deneyim neticesinde hareket ediyor, sizlere profesyonel hizmet kalitesi sunuyoruz. Nitekim bu doğrultuda çıktığımız yolda eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyor ve en ufak bir sorunla karşılaşmamanız adına en iyi şekilde çalışıyoruz. Farklı hizmetler çerçevesinde bize başvurarak taşımacılık hususunda destek alabilir, eşyalarınızı hızlı bir biçimde farklı noktaya aktarabilirsiniz. Bu alanda sadece kaliteye önem vermekle kalmıyor ayrıca eşyalarınızın evden alınması, götürülmesi ve teslim edilmesi gibi noktalarda da titizlikle hareket ediyoruz.

Profesyonel hizmet desteği içerisinde her daim en iyi malzemeleri kullanıyoruz. Paketleme işlemlerinde malzeme kalitesi büyük ölçüde önemlidir. Dayanıklı malzemeler neticesinde ambalaj içerisine alınan ve paketlenen eşyalarınız, çok daha güvenli olacak bir biçimde taşınır. Ayrıca bu paketleme işlemlerinin da profesyonel bir biçimde yapılması en az malzeme kalitesi kadar önem arz eder. Yanlış bir paketleme, ne yazık ki eşyanın korunmasını sağlamaz. Ayrıca olası bir zararın meydana gelmesi durumunda maddi kayıp yaşamak mümkün hale gelebilir. Yüksek malzeme kalitesi içeren ve elbette deneyimli bir biçimde yapılan paketleme, eşyalarınızı düşme, kırılma, çarpma ya da sürtünme gibi dış etmenlere karşı daha korunaklı hale getirir. Aynı zamanda uzun yolculuklar açısından da paketlemenin önemi fazladır.

 

 

12

eVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan evden eve nakliyat, son yıllarda sıkça başvurulan hizmetler arasında yer alır.

13

OFİS TAŞIMACILIĞI

İş dünyasında yaratacağınız marka imajı kadar eşyalarınızı korumanız da bir hayli önemlidir. 

Gazi evden eve nakliye

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde değerlendirilen şehirlerarası nakliyat, günümüzde sadece evler ile sınırlı değildir. Aynı zamanda iş yeri taşıma işlemlerinde de başvurulan hizmetler bütününde tüm eşyalarınızın ülkenin farklı bir noktasına güvenli bir şekilde aktarılması sağlanır

İletişim

Tel: 0507 339 27 93
Tel: 0312 376 84 94

Adres

Karapürçek mah. 421 cd 94 /b  
Altındağ - Ankara

 

Kısa Bilgi

Gazi Nakliyat, Kurulduğu günden itibaren evden eve nakliyat sektöründe liderliğini muhafaza etmektedir. Eşyalarınızı bize emanet edin kafanız rahat olsun.!

Site Haritası

Anasayfa 
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
Nakliye Taşıma Formu
Galeri
İletişim

Haritada Konumumuz

Whatsapp Destek
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba ,
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz